HALI UZMANI
KURUMSAL

Firmamız 2013 yılından bu yana zemin kaplama uygulaması hizmetleri vermektedir. Geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında uygulamayla birleştiren Pvc ve Halı zemin kaplamaları konusunda tecrübe ve hizmet kalitesini arttırarak müşteri portföyünü geliştirmiştir.
Zemin kaplamaları çözümleri için doğru yerdesiniz…

Halı ve PVC zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garanti kapsamındadır.

Pvc Zemin Kaplama ve Duvardan Duvara Halı Kaplamaları olarak çalışmalarımız esnasında ve sonrasında tüm ekibimizle hoşgörü ve güleryüzle hizmetinizdeyiz.

 

Misyon: Sektörümüzdeki yeniliklerin takipçisi olarak, kalitemizden ödün vermeden,en yeni ürünleri en kısa zamanda müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak en büyük hedefimizdir…

Vizyon: Güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, kendi doğrularımız çerçevesinde sektörümüzde aranan bir marka olarak kalmak ve yenilikçi ruhumuzla istikrar içinde büyüyen bir şirket olarak uluslararası pazardaki yerimizi güçlendirmek ve uzun vadede kalıcı olmasını sağlamak.

Değerlerimiz: Müşteri Memnuniyeti , Kalite Odaklılık, Güvenirlilik, Teknolojiyi Takip ve Yenilikçilik, Üstün İş Ahlakı, Dürüst Çalışma İlkeleri, Takım Çalışması, Yüksek Hizmet Kalitesi, Etik Değerlere Uyum, Mükemmeli Hedefleyen Anlayış

Ürün Gruplarımız:

PVC Zemin Kaplamaları
Duvardan Duvara Zemin Kaplamaları
Spor Saha Zeminleri Kaplamaları
PVC ve Kauçuk Zemin Kaplamaları
Parke Zemin Kaplamaları
PVC Zemin Aksesuarları
Karo ve Rulo Halılar
Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri
Cami Halıları
Halı Uzmanı © 2016 BirCool